ПОСТ-01 - обладнання, техніка і засоби захисту для пожежних, армії, полиции та охорони праці

Наша команда почала свою роботу в 1997 году, і сьогодні «ПОСТ-01» - єдина компанія в Україні, яка пропонує одночасно повний спектр інноваційного обладнання, техніки та засобів захисту для пожежної охорони, армії, поліції і охорони праці.

Вибираючи лідируючого виробника в кожній області, ми працюємо з 75 компаніями з 27 країн світу.

Крім відділу продажів, компанія має власну виробничу базу і сучасний сервісний центр з атестованими за кордоном фахівцями.

ПОСТ-01 є дистриб'ютором таким відомих компаній на Україні, як: Bolle, HAWS, OSW.

 

Фундаментальні принципи роботи компанії "ПОСТ-01":

-довгострокове партнерство з клієнтами, відповідальність і надійність;

- поставка тільки сертифікованого обладнання;

- навчання принципам роботи з обладнанням;

- гарантійне, післягарантійне обслуговування та технічна підтримка; можливість модернізації раніше поставленої техніки;

- система знижок для постійних клієнтів;

- кваліфікований персонал, який регулярно покращує свою компетенцію і професіоналізм шляхом атестації на заводах-виробниках;

- допомога у створенні сервісної служби по обслуговуванню обладнання безпосередньо на підприємстві.

 

Основні позиції нашого каталогу:

- пожежне обладнання: пожежні рукави і лафетні стволи, мобільні установки для пожежогасіння, дихальні апарати, балони, димососи, портативні тепловізори, пожежні машини і сходи, мотопомпи пожежні, компресори

- рятувальне устаткування та обладнання: освітлювальні установки, гідравлічний аварійно-рятувальний інструмент, розпірки гідравлічні і механічні, мотопомпи відкачують, генератори, прилади для пошуку людей під завалами., носилки і трапи.

- тактичне обладнання: балістичні (тактичні) маски і балістичні (тактичні) окуляри, гідравлічний інструмент для проникнення, виламування, відкривання дверей, брічерскій інструмент, навушники, водолазне обладнання, мобільні ємності для питної води і перевезення ПММ.

- охорона праці: маски, протигази, фільтри, газоаналізатори, душові аварійні системи, трубні заглушки, засоби захисту від падіння

 

 Ми незмінно перебуваємо в процесі розвитку, шукаємо нові напрямки, які затребувані сьогодні, тому постійно поповнюємо асортимент товарами, особливо для розділу армії і поліції. Використовуйте наш пожежне обладнання, аварійно-рятувальне, тактичне, а також засоби захисту для охорони праці.

 

 Нас вибирають професіонали!