Про компанію "ПОСТ-01"

Наша команда розпочала свою роботу в 1997 році, і сьогодні «ПОСТ-01» -Це єдина компанія в Україні, яка пропонує одночасно повний спектр інноваційного обладнання, техніки та засобів захисту для пожежної охорони, армії, поліції і охорони праці.   
Вибираючи провідного виробника в кожній області, ми працюємо з 75 компаніями з 27 країн світу. 
Окрім відділу продажів, компанія має власну виробничу базу і сучасний сервісний центр з атестованими за кордоном фахівцями. 
ПОСТ-01 є дистриб'ютором таких відомих компаній на Україні, як: Bolle, HAWS, OSW. 

Фундаментальні принципи роботи компанії “ПОСТ-01”: 
- довгострокове партнерство з клієнтами, відповідальність і надійність; 
- поставка тільки сертифікованого обладнання; 
- навчання принципам роботи з обладнанням; 
- гарантійне, післягарантійне обслуговування і технічна підтримка; можливість модернізації раніше поставленої техніки; 
- система знижок для постійних клієнтів; 
- кваліфікований персонал, який регулярно покращує свою компетенцію і професіоналізм шляхом атестації на заводах-виробниках; 
- допомога в створенні сервісної служби по обслуговуванню обладнання безпосередньо на підприємстві. 

Основні позиції нашого каталогу: 
- пожежне обладнання: пожежні рукави і лафетні стволи, мобільні установки для пожежогасіння, дихальні апарати, балони, димососи, портативні тепловізори, пожежні машини і драбини, мотопомпи пожежні, компресори 
- рятувальне устаткування та обладнання: освітлювальні установки, гідравлічний аварійно-рятувальний інструмент, розпірки гідравлічні і механічні, мотопомпи відкачувальні, генератори, прилади для пошуку людей під завалами., носилки і трапи. 
- тактичне обладнання: балістичні (тактичні) маски і балістичні (тактичні) окуляри, гідравлічний інструмент для проникнення, проникнення, відкривання дверей, брічерській інструмент, навушники, водолазне обладнання, мобільні ємності для питної води і перевезення ПММ. 
- охорона праці: маски, протигази, фільтри, газоаналізатори, душові аварійні системи, трубні заглушки, засоби захисту від падіння 

Ми незмінно перебуваємо в процесі розвитку, шукаємо нові напрямки, які користуются попитом сьогодні, тому постійно поповнюємо асортимент товарами, особливо для розділу армії і поліції. 
Використовуйте наше пожежне обладнання, аварійно-рятувальне, тактичне, а також засоби захисту для охорони праці. 

Нас обирають професіонали!