Новини

30/04/2021
Робочий візит до Coltri Поїздка в Італію до виробника компресорів
09/03/2021
INTERSCHUTZ Перенесення виставки в Ганновері
20/02/2018
СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ АВТОМОБІЛЬ НА СЛУЖБУ РЯТУВАЛЬНИКАМ 8 лютого ТОВ «Пост-01» подарувало навчальному закладу автомобіль для забезпечення якісного виконання завдань газодимозахисної служби
05/11/2014
ЕКО-режим: Мінімальний рівень шуму і витрати палива Компанія Холматро представляє нову функцію для зменшення рівня шуму і витрати палива на три моделі насосних станцій лінійки Spider: ЕКО-режим.
ЕКО-режим працює в поєднанні з гідравлічними шлангами CORE довжиною до 15 м (не працює з шланговими котушками). 
 
ЕКО-режим доступний для наступних моделей насосних станцій: 
SR 10 PC 1 E (Арт. 150.152.691) 
SR 20 PC 2 E (Арт. 150.152.697) 
SR 40 PC 2 E (Арт. 150.152.716)
05/05/2014
Аварійна освітлювальна установка з генератором на одній рамі!
Аарійная освітлювальна установка (АОУ) призначена для екстреного розгортання на місцевості в разі природних і техногенних катастроф, при несанкціонованому відключенні освітлення, для освітлення великих площ на масових заходах, а також при проведенні нічних робіт в промисловості і будівництві в важкодоступних місцях без використання дорогого устаткування і кваліфікованого персоналу ...
Нові компактні і легкі ручні і ножні насоси Компанія Holmatro випустила нову лінійку ручних насосів для великого числа гідравлічних інструментів, що використовуються в різних аварійно-рятувальних операціях. Ручні насоси зроблені з високоякісного алюмінієвого сплаву з ручкою зі скловолокна. Таким чином, конструкція вийшла більш легка і в той же час дуже міцна.

Велика швидкість роботи
Більший маслопоток дозволяє користувачеві працювати з інструментом швидше ніж в попередніх моделях ручних насосів. Крім цього, в нових насосах є маса корисних опцій, таких як & lsquo; push & amp; unlock & rsquo; - Що дозволяє негайно витягти рукоятку насоса для роботи, м'яка накладка рукоятки для зручності роботи і заливна горловина для легкого наповнення маслом.

Варіації моделей
Доступні моделі ручних насосів як для одноконтурних так і для двоконтурних інструментів, а також насоси для гідравлічних силових стійок PowerShore або відкривача дверей HDR 50. Також, в лінійці доступні ножні насоси. Нові ручні насоси є універсальними і підійдуть для управління інструментами як при виконанні особливих завдань аварійно-рятувальних служб, так і в якості резервного насоса аварійно-рятувального комплекту.
Новий чохол для захисту від спрацьовування подушок безпеки Secunet III від Holmatro Компанія Holmatro випустила нове рішення в області захисту від мимовільного спрацювання подушки безпеки в автомобілі після ДТП. З новим захисним чохлом Secunet III рятувальникам більше не потрібно витрачати час на вибір правильного розміру для установки на рульове колесо в процесі аварійно-рятувальних робіт. Захисний чохол підходить для будь-яких транспортних засобів (легковий автомобіль, вантажівка, автобус і т.д.) з діаметром рульового колеса від 35 до 51 см.

Захисний чохол Secunet III простий і легкий в установці. Рятівнику необхідно лише помістити чохол на рульове колесо і потягнути за ремені. Захисний чохол Secunet III виготовляється з посиленого арамида. Він також мінімізує викиди порохових газів і дрібних частин з системи спрацьовування подушки безпеки.